Park linowy Ranczo Furia West to specjalnie przygotowane i zróżnicowane atrakcje dla miłośników linowego szaleństwa o łącznej długości prawie 500m.


Stworzona z myślą o najmłodszych uczestnikach, składająca się z 10 przeszkód o łącznej długości 80 metrów.


Przeznaczona dla dzieci starszych, młodzieży oraz dorosłych trasa średniej trudności, składająca się z 16 przeszkód o łącznej długości 167 metrów.


Trasa zjazdowa dla dzieci i dorosłych, składająca się z 7 przeszkód o łącznej długości 250 metrów. Wszystkie trasy zabezpieczone są siatkami lub linami. Przed rozpoczęciem wspinaczki, uczestnik zostaje przeszkolony przez instruktora w zakresie użytkowania sprzętu asekuracyjnego oraz
poruszania się po parku. Następnie szkolenie przenosi się na specjalnie przygotowaną trasę treningową zawieszoną tuż nad ziemią.

 

Posiadamy certyfikat Bezpieczny Park Linowy.


Korzystamy z profesjonalnego sprzętu alpinistycznego do asekuracji francuskiej firmy PETZL. Nasi instruktorzy to doświadczona oraz profesjonalnie wyszkolona kadra. To miłośnicy wspinaczki i sportów ekstremalnych, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników na każdym etapie pokonywania trasy.

Przed skorzystaniem z atrakcji parku linowego konieczne jest podpisanie oświadczeń odpowiednich do wieku uczestnika. Oświadczenia dostępne są w zakładce "Regulamin"

ZOBACZ PLAN PARKU